Κυριακή, 19 Μαρτίου 2017

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας


Το κλασικό ντέρμπι του ελληνικού ποδοσφαίρου μεταξύ του Παναθηναϊκού και του Ολυμπιακού ξεχωρίζει στο πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της ημέρας. 


   

 
08:30 ΕΡΤ1

Διεθνής Ημιμαραθώνιος Αθήνας



09:30 FOX Sports

Dragons - Sharks



12:00 Eurosport 1

Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο



13:00 Eurosport 2

Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο



13:00 COSMOTE SPORT 6 HD

Πέζαρο - Ρέτζο Εμίλια

Serie A



13:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Λεγκανές - Μάλαγα

La Liga



13:30 COSMOTE SPORT 8 HD

Τζουβεντούτ - Μπαρτσελόνα

Liga Endesa



13:30 COSMOTE SPORT 7 HD

Έμπολι - Νάπολι

Serie A



14:00 COSMOTE SPORT 1 HD

Μίντλεσμπρο - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Premier League



14:15 Eurosport 1

Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο



14:30 COSMOTE SPORT 3 HD

Καρλσρούη - Φορτούνα Ντίσελντορφ

Bundesliga 2



15:00 Eurosport 1

Άλμα με σκι: Παγκόσμιο κύπελλο



15:00 ΕΡΤ3

ΑΕΛ Καλλονής - Άρης

Football League



15:00 Novasports 2HD

ΠΑΟΚ - Πανιώνιος

Super League



16:00 COSMOTE SPORT 6 HD

Σαμπντόρια - Γιουβέντους

Serie A



16:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Κροτόνε - Φιορεντίνα

Serie A



16:00 COSMOTE SPORT 7 HD

Κάλιαρι - Λάτσιο

Serie A



16:15 COSMOTE SPORT 1 HD

Τότεναμ - Σαουθάμπτον

Premier League



16:30 COSMOTE SPORT 3 HD

Μάιντς - Σάλκε

Bundesliga



16:45 Eurosport 2

Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο

Schonach, Germany



17:00 Eurosport 1

Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο

Aspen, USA



17:15 COSMOTE SPORT 2 HD

Ατλέτικο Μαδρίτης - Σεβίλλη

La Liga



17:15 Novasports 3HD

Ξάνθη - Λεβαδειακός

Super League



17:15 Novasports 2HD

Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΣ Γιάννινα

Super League



17:30 COSMOTE SPORT 4 HD

Ολυμπιακός - Τρίκαλα

Basket League



18:00 ΕΡΤ2

Κηφισιά - Ολυμπιακός

Final-4 Κυπέλλου - Τελικός



18:30 COSMOTE SPORT 1 HD

Μάντσεστερ Σίτι - Λίβερπουλ

Premier League



18:30 COSMOTE SPORT 3 HD

Γκλάντμπαχ - Μπάγερν Μονάχου

Bundesliga



18:45 Eurosport 2

Cross country σκι: Παγκόσμιο κύπελλο



19:00 COSMOTE SPORT 7 HD

Φιλαδέλφια 76ερς - Μπόστον Σέλτικς

ΝΒΑ



19:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Ουντινέζε - Παλέρμο

Serie A



19:00 FOX Sports

Pittsburgh Penguins - Florida Panthers

NHL



19:15 Eurosport 1

Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο

Aspen, USA



19:30 COSMOTE SPORT 2 HD

Ντεπορτίβο Λα Κορούνια - Θέλτα

La Liga



19:30 Novasports 1HD

Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός

Super League



19:30 COSMOTE SPORT 6 HD

Τενερίφη - Βαλένθια

Liga Endesa



20:00 Novasports 2HD

Πόρτο - Σετούμπαλ

Πρωτάθλημα Πορτογαλίας



21:00 Eurosport 2

Motocross: Παγκόσμιο πρωτάθλημα

Αργεντινή



21:30 COSMOTE SPORT 5 HD

NASCAR Cup Series



21:45 COSMOTE SPORT 8 HD

Μπρέσια - Βαρέζε

Serie A



21:45 COSMOTE SPORT 2 HD

Μπαρτσελόνα - Βαλένθια

La Liga



21:45 COSMOTE SPORT 1 HD

Ρόμα - Σασουόλο

Serie A





22:00 Novasports 2HD

Παρί Σεν Ζερμέν - Λιόν

Ligue 1



22:00 COSMOTE SPORT 6 HD

ATP Masters



22:15 Novasports 3HD

Γκιμαράες - Ρίο Άβε

Πρωτάθλημα Πορτογαλίας



22:30 COSMOTE SPORT 4 HD

Ντιτρόιτ Πίστονς - Φίνιξ Σανς

ΝΒΑ



23:00 FOX Sports

Winnipeg Jets - Minnesota Wild

NHL



01:00 Eurosport 2

Seattle Sounders - New York Red Bulls

MLS